Tel Çit

Tel Çit

Tel Çit Sistemleri

Tel çit sistemleri, üretimi ve montajını yapmakta olan firmamız ürünleri olarak 8 başlıkta sıralanabilir, Boru direkli tel çit,  Galvaniz örgü tel,  PVC kaplı tel örgü,  Düzlemsel jiletli tel,  Puntalı jiletli tel,  Düz hatlı jiletli tel,  Helezon jiletli tel,  Dikenli tel ve ekipmanlarıdır.

Tel Çit Sistemleri Nedir?

Tel çit sistemleri sınırları belli olan bir bölge temel alınarak, o sınırlar içerisinde bulunan başka bir alanla çakışma yaşama gibi bir durumun engellenmek istenmektedir. Bu amaçla bir bölge ile sınır belirlemek ya da o bölgeyi korumak, bölgenin kendisine ait bir araziye sahip olduğunu gösterebilmek için kullanılmakta olan çevreleme sistemlerinetel çit sistemleri adı verilmektedir. Tel çitler genel olarak güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Çünkü korunma içgüdüsü insan hayatının temelinde yer almaktadır. Günümüzde sayısı oldukça artış gösteren hırsızlık gibi suçlar yüzünden birçok kurum ve kuruluş, bu kurum ve kuruluşlarda bulunmakta olan çalışanlar kendilerini güvende hissetmemektedirler. Bu yüzden bulundukları mekânda yeteri derecede güvenlik önlemi alındığından emin olmak istemektedirler. Bu kaygıyı en aza indirmenin kesin çözümlerinden bir tanesi de tel çit çevreleme sistemidir. Tel çit sistemleri korunma ve güvenlik amaçlı uygulanmakta olup çevreleme sistemleri içerisinde en çok istenilen ve memnun kalınan türlerden birisidir.

Tel Çit Sistemleri Fiyatları

Tel çit sistemleri fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Tel Çit Sistemleri Detayları;

Korunma ve güvenlik haricinde çevreleme sistemlerinde en çok önem verilen detaylardan bir diğeri de estetik görünüm ve uygulanan çevreleme sisteminin göze hitap etme durumunu sağlayabilmesidir. Burada tel çit çevreleme sistemlerinin yapısı önemlidir. Tel çit sistemleri simetrik yapılardır. Simetrik yapıların göze hitap edebilme ve estetik zevk uyandırabilme konusunda en ufak bir problemi yoktur. Tel çit çevreleme sistemlerinde bu uygulamayı yaptıracak olan kurum, kuruluş ya da bu bireyin kendi evi için yaptırabileceği bir sistem de olabileceği için bunu yaptırmak isteyen bireyler onlara sunulan seçenekler arasından nasıl bir tasarım istediklerini belirleyebilmektedirler. Bu yüzden estetik konusunda da herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Çevreleme sistemlerinde dikkat edilen bir diğer özellik ise uygulanacak olan sistemin kötü hava koşullarına karşı gösterebildiği direnç, bu koşullarda sağlayabildiği dayanıklılıktır. Tel çit sistemleri bu konuda alanında en iyisidir ve müşteri memnuniyetine oldukça önem verir. Kötü hava koşulları karşısında gösterdiği dayanıklılık içerisinde bulunan kaliteli ve sağlam malzemeler sayesinde olmaktadır. Sadece kötü hava koşulları konusunda değil, oluşabilecek çeşitli kazalar, ufak dikkatsizlikler sonucunda da hasarı en aza indiriyor olması da bu çevreleme sisteminin olumlu bir yanı ve müşteriye sunmuş olduğu kolaylıklardan biridir.

Tel çit çevreleme sistemlerinin başka bir olumlu yanı da kullanımının oldukça kolay olması durumudur. Kolay kullanım konusunda akla gelen ilk detay karşılaşılan herhangi bir probleme kolayca çözüm bulunup bulunamamasıdır. Böyle durumlarda tel çit sistemini yaptırmış olduğunuz yetkili kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

Ayrıca tel çitlerin montajı da oldukça kolay olmaktadır. Kullanan kişiye herhangi bir zorluk çıkartmamaktadır. Montajlar, statik boya kullanılarak çeşitli galvanizlerin üzerine yapılmaktadır. Tel çitin bu aşaması bittikten sonra belirlenen alana dikilme aşaması gelmektedir. Dikim aşamasında da aynı şekilde statik boya kullanılmaktadır. Bunlar haricinde kullanılan bir diğer aksesuar ise plastik klipslerdir. Bu malzemeler kullanılarak yapılan tel çit, istenilen yere montajlanmakta ve müşterinin gönül rahatlığı içerisinde kullanması sağlanmaktadır.

Size yardımcı olabilir miyiz?

Sizlere daha etkili bir şekilde yardımcı olabilmemiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almanız için;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise