Polikarbon Levha ve CTP

Polikarbon Levha ve CTP

Yapı literatüründe polikarbon ya da poli karbonat diye anılmaktadır. Çizilmeye ve darbeye dayanıklıdır. Ayrıca sağladığı ısı dayanımı sayesinde de enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Çatı ve cephelerde mükemmel uyum sağlaması da ayrıca avantaj sağlanmaktadır. Soğuk bükülebilme özelliğine sahip olması da mimaride sıklıkla kullanılmasına neden olmaktadır. Pek çok avantaja sahip olan Polikarbon Levha ve CTP uygulama aşamasında da büyük özen ister. Aksi takdirde hem maliyet yükü hem de emek yükü boşa sarf edilmiş olacaktır. Bu nedenle profesyonel ve tecrübe isteyen bir işlemdir. Bu noktada ise firmamızın uzun yıllardır sektörde gösterdiği tecrübe müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktadır.

Polikarbon Levha Çeşitleri Nelerdir?
Polikarbon Levha ve CTP aslında pek çok yapılarda tercih edilse de günlük hayatta pek çok malzemenin içerisinde de bulmanız mümkündür. Örneğin bu malzeme lens yapımında bile kullanılmaktadır. Bir diğer ilginç olabilecek örnek ise bebek biberonların yapımında da tercih edilir. Esas kullanım alanına gelecek olursak zaten çatı ve cephe yapımında tercih edildiğini açıkça belirtmiştik. Bunun dışında ise ısıya ve soğuğa dayanıklı olması gereken yapılarda, ışıklık ve çatı yapımlarında, tarım alanında ya da sanayi alanında, gemilerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu malzemenin tercih edilmesinin en büyük nedeni ise hem darbelere hem de ısıya dayanıklı olmasıdır.

Polikarbon malzemelerinin son derece kaliteli olması ileri safhalara sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Bu noktada hem malzemenin kaliteli olması hem de uygun maliyetli olması nedeni ile firmamız sektörde en fazla tercih edilen firma olarak ön plana çıkmaktadır. Firmamız hem kaliteyi hem de en yeni özellikleri yakından takip etmesi sebebi ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Uygulamanın en başından uygulama aşamasına ve bitimine kadar her alanda siz değerli müşterilerinin yanında yer almaktadır. Bu nedenle piyasa koşullarında en iyi fiyatı sunmamızla birlikte en fazla tercih edilen firma olarak sektörde dikkat çekmekteyiz. Amacımız sizlere daima kaliteyi ve profesyonelliği sunmaktadır. Bu sayede sağladığımız hizmet ile firmamızın marka değerini yükseltmek önceliğimiz olmaktadır.

Cam Takviyeli Şeffaf Çatı Aydınlatma Panelleri
Polikarbon Levha ve CTP yüksek ışık geçirme özelliğine sahip olması nedeniyle tarımda ve sera yapımında da sıklıkla başvurulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ise hem endüstride, spor salonlarının çatılarında ve isteğe bağlı olarak konut yapımında da kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan hangi alanda uygulama istediğiniz durumunda ise büyük bir profesyonellik ile uygulamaktadır. Amacımız uygulamanın her aşamasında tecrübemizi ve kalitemizi ortaya koymaktır. Bu nedenle de uzun yıllardır sektörde yer almamızın temel sebebi de budur. Sizlerin güvenini kazanmak firmamız için oldukça önemlidir. Sizlerde Polikarbon Levha ve CTP uygulamasına ihtiyaç duymanız halinde firmamız sizlere gerekli olan tüm desteği sağlayacaktır.

Size yardımcı olabilir miyiz?

Sizlere daha etkili bir şekilde yardımcı olabilmemiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almanız için;

ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise