Panel Çit

Panel Çit

Panel Çit

Panel çit sistemleri sektöründe, üretilen malzemeden uygulamaya kadar hizmet veren Alpina Grup, Single Panel Çit, Yüksek Güvenlik Çiti, Double Panel Çit, Demzor Single Panel Çit, Demfor Panel Çit ve Deko Demfor Panel Çit modelleri ile 6 ayrı ürün çeşidi sunmaktadır.

Ürün çeşitliliği kullanım alanları ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Panel Çit Nedir?

Panel çit sınır belirleyici özelliğinin yanı sıra çevre güvenliğini de sağlayan ve aynı zamanda her mekana dekoratif ve estetik görsellik kazandıran bir tel örgü sistemidir.

Panel Çit Özellikleri

Panel çit, tel örgülü yapısından dolayı simetrik, şık ve dekoratif bir görünüme sahip olan panel çitlerin tel kaplamaları, statik boyanın galvaniz üzerine uygulanması ile yapılmaktadır. İkinci aşama dikim aşamasıdır. Panel çitlerin dikim aşamasında kullanılmakta olan kaplama yine statik boya kullanılarak yapılmaktadır fakat bu kez statik boya, elektro galvaniz üzerine uygulanmaktadır.

Panel çitlerin genel özellikleri ise şu şekildedir:

  • Panel çit yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişiklik göstermektedir.
  • Panel çit, çift tel’den üretilmektedir.
  • Montaj esnasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
  • Panel çitlerin montaj işlemi esnasında kullanılacak olan plastik klipslerin sayısı, montajı yapılacak olan çitlerin yüksekliğine göre belirlenmektedir. Yüksek olmayan çit için daha az plastik klips kullanılırken, fazla yükseklikte olan çitler için daha fazla sayıda klips kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100cm yüksekliğindeki bir panel çite 2 adet plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120cm ile 150cm arasında olan panel çitlerde 3 adet, yüksekliği 200cm olan bir panel çit için ise 4 adet plastik klips kullanılmaktadır.
  • Renk seçenekleri tamamen tüketicinin tercihinde olup, her türlü renkte üretim gerçekleştirilebilmektedir.

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar adet üzerinden satışa sunulmaktadır.

Panel Çit Tercih Edilme Nedenleri;

Panel çit tercih edilmesini 3 ana balıkta sıralayabiliriz. Panel çit montajının kolaylığı, dayanıklılık ve şık görünümdür.

Dekoratifliği, sınır belirleyici özelliği ve aynı zamanda çevre güvenliği sağlayıcılığı Panel Çit Sistemlerini, tel örgü sistemleri arasında üstün kılmaktadır. Bir tel örgü modeli olan panel çit, uygulandığı her mekana dekoratif görünüm kazandırmaktadır.

Panel çit üretimi ve uygulamaları ile ilgili olarak sektörün öncüsü olan Alpina Grup, ürünlerinin kalitesi, sağlamlığı, güvenilirliği, uzun yıllar süren dayanıklılığı, ekonomikliği ve aynı zamanda kaliteli ve tecrübeli kadrosu ile yıllardır müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Estetik ve simetriyi bir arada sunan görünümler yaratan panel çit sistemleri Alpina Grup kalitesi ve güvencesiyle beğeninize sunulmaktadır.

Size yardımcı olabilir miyiz?

Sizlere daha etkili bir şekilde yardımcı olabilmemiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almanız için;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise