Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomik bir yapı içerisindedir.

Mekanizma içerisinde bulunan eklemli yapı sayesinde kanat kapanma noktasına yakın bir seviyeye geldiğinde eşzamanlı yatay bir hareketle yuvaya girer, bu esnada özel kılavuzlama elemanı kanadı duvara doğru iter ve kanat 4 kenardan kapı boşluğu üzerine basarak kapanır.
Son olarak hermetik kapı kanadı ve kasası üzerinde bulunan contalar sayesinde hava sızdırmaz hermetik kapı olma özelliği tamamlanır.

Hermetik Kapı Sistemleri üç farklı yapı elemanı ve yüzey kaplaması ile tercih edilebilir.
MDF-Lam
Kompak Laminat (Compact Laminat)
Paslanmaz Çelik

Sağlık Bakanlığı ve TOKİ’nin Teknik Şartnamelerine %100 Uygunlukta evrensel standart ve normları tam anlamıyla karşılayan test raporlarına ve sertifikalara sahip profesyonel bir üründür.

Sızdırmazlık İhtiyacı Olan Ameliyathane, Laboratuvar ve Hatta Kayıt Stüdyoları Gibi Spesifik Uygulama Alanları Olan Hermetik Kapılar, Duvar ve Zemin Üzerine Tam Temasla Kapanır ve Hava Sızdırmazlık İhtiyacını Karşılar.

size yardımcı olabilirmiyiz?

sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz adına ve sunduğumuz hizmet hakkında daha geniş kapsamlı bir bilgi sahibi olmak isterseniz;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise

Call Now ButtonHEMEN ARA / CALL NOW