H Tipi Prefabrik Paneli-PUR

ÜRÜN DETAYI

Panel Dolgu Kalınlığı: Min 40 / Max 150 mm

Yangın Sınıfı: PUR/PIR (B2/B1)

Üretilebilen Boy: Min 2000 mm / Max 15000 mm

Üretilebilen Genişlik: 1000 mm

Metal Kalınlıkları Min: Min 0,40 mm / Max 1,00 mm

Dolgu Materyali:POLİÜRETAN (38-40kg/m3)

H tipi poliüretan dolgulu prefabrik panelleri form itibari ile lanbiri sistem bulunmaz. İki panelin birleşim noktasın h profili kullanılır. h tipi poliüretan dolgulu cephe panelleri özellikle prefabrik yapılarda kullanılır. Genellikle kullanılan yüzey alanları cephe dir. 1250 mm genişlik sayesinde prefabrik ve konteynır yapılarda en çok kullanılmasının sebebidir.

H tipi panel özelliği genişlik olarak maksimum 1250 mm üretilebilmesidir. H tipi paneli diğer panellerden ayıran ayırt edici özellik budur. H tipi panel birleşim noktaları diğer panellerden farklı olarak h profili kullanılır. H profili iki panelin ucunu içine alan h şeklindeki profildir. H profil alüminyum özel üretimleri olabildiği gibi özel cns sac büküm makinalarında da elde edilen h profillerinde vardır.

H tipi poliüretan dolgulu cephe paneli diğer h tipi panellerden daha sağlam bir yapıdadır. Bu yapıyı kazanmasını sağlayan içinde ihtiva eden poliüretan dolgu sayesindedir. Poliüretan dolgu yoğunluğu 38 kg / m3 tür. Diğer poliüretan dolgulu cephe panellerinde olduğu gibi üretimi yapılır. Hafif ve kullanışlı bir üründür.

Poliüretan dolgulu h tipi cephe panelleri genellikle konteyner yapıların duvarlarında kullanılan yapı elemanlarıdır. M2 birim maliyeti diğer cephe panellerinden düşük olduğu için sık tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. M2 başına düşük maliyetin sebebi diğer cephe panellerinde vidayı gizlemek veya lambiri sistem oluşturmak içim m2 de daha fazla sac kullanılır, h panelde ise bu tip detaylar olmadığı için daha fazla yüzey alanı elde edilir.

size yardımcı olabilirmiyiz?

sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz adına ve sunduğumuz hizmet hakkında daha geniş kapsamlı bir bilgi sahibi olmak isterseniz;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise

Call Now ButtonHEMEN ARA / CALL NOW