Gizli Vida Yarı Sinüs Cephe Paneli-PUR

ÜRÜN DETAYI

Panel Dolgu Kalınlığı: Min 40 / Max 150 mm

Yangın Sınıfı:PUR/PIR(B2/B1)

Üretilebilen Boy: Min 2000 mm / Max 15000 mm

Üretilebilen Genişlik: 1000 mm

Metal Kalınlıkları Min: Min 0,40 mm / Max 1,00 mm

Dolgu Materyali:POLİÜRETAN(38-40kg/m3)

Yarı sinüs cephe paneli alt ve üst kaplaması boyalı galvaniz sacdan ve ortası poliüretan dolgudan oluşan ortasında yer alan yarı sinüs görünümlü sandviç panel sistemidir. İstenilen kalınlıkta ve istenilen renklerde üretilebilen yarı sinüs cephe panelleri dikey ve yatay montajı yapılabilen modern sandviç paneller arasında yer almaktadır.

Sandviç panel cephe panellerinde kullanılan bu form yüzeyin 3 te 1 ini kapsar. Panelin tam ortasında yer alan sinüs form diğer panellerden ayırt edici özelliktir. Panelin değer yarım kalan kısmı ise düz ve balıksırtı form olabilmektedir.

Yarı sinüs form cephe sandviç paneli yatay ve dikey montajı yapılabilmektedir. Yatay montaj yapılan yarı sinüs form cephe paneli yatayda belli aralıklarla, boyuna ise sınırsız eksiz montaj yapılabilmektedir. Yarı sinüs formun verdiği özellik sayesinde catı panellerinde ve diğer tam sinüs cephe panellerinde olduğu gibi yük taşıma değerleri düz cephe panellerinden fazladır. Diğer cephe panellerinde olduğu gibi poliüretan kalınlığı arttıkça da yük taşıma değerleri de artmaktadır.

Yarı sinüs form panelin en önemli özelliği yapısının oluşturduğu görsel güzelliğidir. Gün ışığında güneşin farklı aşılarda panel yüzeyine vurması ile parlayan ve gölgede kalan alanlarda görsel bir farklılık oluşturur.

Yarı sinüs cephe paneli farklı renk kombinasyonlarında kullanıldığında kişiye özel cephe renkleri oluşturmaktadır. En çok tercih edilen renkler ise metalik gri ve sarı renklerdir. Arzu edilen her renk kombinasyonunda boyanabilmektedir.

Cephede kullanılan aksesuarların yarı sinüs cephe panelinin yapısı göz önünde bulundurarak üretimini yapmakta fayda vardır. Sinüs yapısı nedeni ile girintili çıkıntılı bir yapısı vardır, bu sebepten aksesuar ölçümlerinde yapıya göre şekillendirilmelidir.

size yardımcı olabilirmiyiz?

sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz adına ve sunduğumuz hizmet hakkında daha geniş kapsamlı bir bilgi sahibi olmak isterseniz;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise

Call Now ButtonHEMEN ARA / CALL NOW