3 Hadve Çatı Paneli-PUR Dolgulu

Panellerimiz form itibarı ile 3 hatveli olup, iki yüzü boyalı galvaniz sac ve poliüretan dolgulu çatı panelleridir. 1000 mm genişliklerde üretilebilen çatı paneli sık taşıyıcı sistemlerde ve kar yükünün az olduğu bölgelerde tercih edilir.

ÜRÜN DETAYI

Panel Dolgu Kalınlığı: Min 40 / Max 150 mm

Yangın Sınıfı: B2-B1 (POLİÜRETAN-PIR)

Üretilebilen Boy: Min 2000 mm / Max 16000 mm

Üretilebilen Genişlik: 1000 mm

Metal Kalınlıkları Min: Min 0,40 mm / Max 1,00 mm

Montaj Garantisi: 5 YIL

Dolgu Materyali: POLİÜRETAN-PIR (40kg/m3)

3 hadveli poliüretan dolgulu çatı panelleri çatı kaplamalarında kullanılan ekonomik çözümlerden biridir. Çift tarafı farklı kalınlıkta bgs boyalı galvaniz sacdan oluşan, ortasına sıvı halde enjekte dilen poliüretanın, üretim hattında fırına girerek son halini alması ile oluşan sağlam ve dayanıklı sandviç panel sistemleridir.
3 hadveli poliüretan dolgulu sandviç paneller fabrika, antrepo, alışveriş merkezleri, havalimanları ve konut binalarının üzerini kaplayan en ekonomik ürünlerden biridir. 3 hadveli yapısı sayesinde yüzey alanından temizliğinin yapılması kolay olur.

3 hadveli poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri Aşık aralığının az olduğu çelik konstrüksiyon ve Beton Prefabrik yapılarda Kullanıma uygun olan sandviç panel sistemleridir. 3 hadveli poliüretan dolgulu sandviç panel sistemleri kar ve rüzgar yükünün en az olduğu bölgelerde tercih edilmesi gerekmektedir.

3 hadveli Yapı olması sebebiyle Metrekare başına ağırlık kaldırma oranı düşüktür. çatı kaplaması yapılacak olan sistemlerin kar yükü, rüzgar yükü ve aşık aralığı gibi faktörler göz önünde bulundurulup yapının statik hesabının ona göre yapılması gerekmektedir. 3 hadveli çatı sandviç panel sistemlerinde bu faktörler Hayati önem taşımaktadır.
3 hadveli poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri hadve sayısının az olması sebebiyle kullanılan boyalı galvaniz saç oranının düşük olması sayesinde diğer panellerden daha ekonomik ve hafif bir üründür. Ortasında barındırdığı poliüretan dolgu sayesinde kompozit bir yapıya dönüşmüştür.

3 hadveli Poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri alt ve üst saçın farklı rolformlardan geçerek fırın kısmına yaklaştığında ise içerisine sıvı poliüretan enjekte edilmesi ile oluşan çatı panelleri dir. Bu çatı sandviç panel sistemleri matkap uçlu vidalar ve semerlerin kullanılmasıyla Sabitlenmesi sağlanır. Alt ve üst metallerin kalınlıkları müşteri talebine göre farklılık gösterebilir. Metal kalınlığı arttıkça sandviç panel yapının sağlamlığı ve yük taşıma kapasitesi de artmaktadır. Metal kalınlığı ne kadar fazla olursa malzemenin ömrü doğru orantılı olarak artmaktadır. 3 hadveli poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri Dünya genelinde en yaygın kullanılan sandviç panel çatı sistemleridir.

size yardımcı olabilirmiyiz?

sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz adına ve sunduğumuz hizmet hakkında daha geniş kapsamlı bir bilgi sahibi olmak isterseniz;

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sorularınız var ise

Call Now ButtonHEMEN ARA / CALL NOW